IMG_9992

“Lielās ražas dižandelē Ēdoles pilī 2020. gada 15.augustā Kuldīgas novadā, Ēdoles pagastā, “Ēdoles pilī̄”.

 

Ēdoles pagasta svētku laikā,  Ēdoles pils kļūs par īstenu vasaras noslēguma ražas centrālo vietu  Kurzemē, kur būs iespējams sajust īpašo svētku sajūtu, un iegādāties  amatnieku un mājražotāju piedāvāto sortimentu un  ražas veltes. Izbaudīt lielisku maltīti “Pilskrogā”, iepazīties ar pils vēsturi – pils muzejā, aplūkot pils parku, pagalmu un pagrabus. Iejusties, sajust un izbaudīt mirkli Ēdoles pilī.

Lielais Ražas dižandeles tirgus būs vērienīgs un aizraujošs, kas aicinās ikvienu pilsētnieku un Kurzemes viesi iepazīt Ēdoles pili un Ēdoles pagastu. Un  atrast sev ko sirdij un garšas kārpiņām tīkamu. Aicināti gan lieli, gan mazi, protams, ievērojot Valstī noteiktās distancēšanās pasākumus. Jo katrs Ēdoles pils teritorijā atradīs sev nepieciešamo. Savukārt pils saimnieki būs parūpējušies par viesu labsajūtu. Kur gan citur pavadīt lielisku sestdienas dienu, kā apceļojot mūsu brīnišķīgo valsti, un aplūkojot tik skaistas vietas kā Kuldīgu un tās tuvumā esošo Ēdoles pili.

Šo mūsu vasaras noslēguma ražas dižandeli  varēsiet baudīt Ēdoles pilī, 15. augustā.

Gadatirgū piedalīsies amatnieki no visiem Latvijas novadiem, kā arī pieaicinātie viesi no Lietuvas, īsteni sava amata meistari.

Lielais ražas dižandeles tirgus būs pieejams apmeklētājiem 2020. gada 15. augustā, sestdienā, no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00.

 

 

Dalīties